INNI w Nicei

Już za tydzień (20-21 maja 2022) w Nicei rozpocznie się 25 FESTIVAL FILM D’ART SINGULIER. W programie pojawią się dwa filmy zrealizowane przez znaleznienie.pl i Kolekcję AK.

To jeden z najdłużej działających festiwali filmowych o sztuce outsiderów. W programie są pokazy filmów krótko- i średniometrażowych oraz debaty w obecności reżyserów, artystów i prelegentów. Wśród prezentowanych podczas tegorocznej edycji filmów, są m.in. „Pascal Jacquens (Sur une idée de Denis Lavaud)” – Brunona Decharme’a czy „Charles Boussion et les pin-ups” – Philippe’a Lespinasse’a oraz dwa portrety filmowe z cyklu „Inni” Jana Gawryłkiewicza, które realizowaliśmy wspólnie podczas ubiegłorocznych wakacji. Scenariusze i ideą nakręcenia filmów narodziła się w naszych głowach, a całość pięknie domknął nieoceniony Jan Gawryłkiewicz. Producentem filmów była Fundacja na Rzecz Rozwoju Regiony Płockiego.

Niestety nie możemy uczestniczyć w festiwalu, ale bardzo się cieszymy, że w naszym imieniu wystąpi tam Sophie Bourbonnais (La Fabuloserie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *